Netmarble Kimdir?

netmarble

Joygame’nin Yeni Sahibidir Netmarble. Türkiye Pazarına İste Netmarble Türkiye Olarak Devam Edecek Olan Firma Güney Koreli CJ Gorup’un Oyun Geliştiren, Pazarlayan Netmarble Firmasıdır. Türkiye Pazarına Joygame’Yi 2013’Te Alması ( 2015 İlk Yarı %50 + Ağustos’ta + %50 ) İle Girdi.

Joygame’Yi Satın Alan Firma Netmarble Türkiye’yi Ana Merkez Olarak Kullanarak Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Pazarlarına Girmeyi Hedefliyor.

Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Yöneticisi İse Joygame’nin Eski Ceo’su Barış Özistek (  Netmarble EMEA CEO ) Olarak Devam Edecek.

Tamamen Alımların Gerçekleşmesinin Ardından Barış Özistek Artık Joygame Ceo’su Değil Avrupa, Ortadoğu ve Afrika ( Netmarble EMEA CEO ) Sorumlusu Haline Geldi.

Netmarble Mobil Odaklı Çalışmayı Hedefleyerek Oyuncu Kitlesini Geliştirmek Üzere Adımlar Atarken , Bilgisayar Kullanıcılarında Unutmadıklarını Şuanda Ellerindeki Oyunlara Yapılan İyileştirme Ve de Güncellemelerle Hatırlatıyorlar.

Mobil Oyun Pazar’ının Büyüklüğü V ede Kullanıcıların Mobil Oyunlara Ulaşımı Daha El Altında Olduğunu Bilerek Yapılan Çalışmaların Meyvesini Verdiğini Görüyoruz , Sahip Oldukları Mobil Oyunların Birçoğu Zaten Az Çok Oyun Oynayan Kişilerce Bilinir.

Sahip Oldukları Mobil Oyunlar : Paramanya,Marvel: Future Fight,Günün Fırsatı,Jungle Man Strike,Animals vs Mutants,Sihirli Pati,Kayıp Çağ,Go! Go! Go!: Racer,Darklings,Maxi Tavla,Maxi Slot,Okey TürkSahip Oldukları Bilgisayar Tabanlı Oyunlar : Hounds: The Last Hope,Wolfteam,Goley,Cengiz Han 2,MStar

addy

Gereksizin Teki,Teknomanyak,Vatansever.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.