« Steam En Çok Oynanan Oyunlar

CS:GO İtem Düşürme Taktiklerin ’den Biri Olan IDLE Serverlerden bahsedeceğiz , Bu Sunucular Ve de İşlem Tamamen Legal Ban Yeme Riski Yok Boş Zamanlarınızda Veya Mümkün Olduğu Zamanlar ’da PC’nizde CS:GO’Da Charınızı O Topluluk Sunucusun ’Da Acık Bırakarak İtem,Kutu Düşürmeyi Deneyebilirsiniz , Şahsen Bana Çok Çöp İtem Düştü Bu Sizin Tamamen Şansınıza Kalmış Bir Şey. Ne Kadar Çok Oyuncu Olursa İtem,Kutu Atma Oranı Yükseliyor. Kutular Tahmini Olarak Perşembe Günü Sıfırlanıyor , Haftada  2-4 Kutu 1-3 Silah Düşürme Şansınız Bulunuyor , Bu Şansınıza IDLE Sunucuda Düşen İtemler Ve de Kutular ’da Dahil Oluyor. En Şanslı Zamanlar Perşembe Ve de Pazartesi  Olacaktır.

Random İtem Attığını Unutmayın, Yeni Gelen Güncelleme İle Eldiven Kasası ’da Atabilir, Çöp İtem Veya Kutuda Atabilir. Risk Yok Ama Genede Kararlar Ve de Sonuçları Sizin

*Sunucuya Nasıl Bağlanacağız?

Oyunumuzun Ana Ekrana Geldiğiniz ’de ” Oyna ” Kısmından ” Topluluk Sunucuları ” Tıklıyoruz, Eliniz ’De IDLE Server İp Varsa Direkt Bağlanabilirsiniz Veya Alt Başlıkta Belirttiğimiz Yöntemle Bağlanabilirsiniz.

*Sunucuyu Nasıl Bulacağız?

” Topluluk Sunucuları ” Kısımında Geldiğimiz ’de ” İÇERSİN ” İbaresi Seçili İken Yan Kutucuğu Boş Oluyor Oraya ” IDLE ” Yazıyoruz. Tırnaklar Olmayacak!

 

*2 Türlü IDLE Mevcut:

 

1.AFK IDLE Server :

Afk Kalarak Sadece Sunucu’da Acık Kalarak Sunucu Puanına Veya Rastgele Olarak İtem Veya Kutu Atıyor, Benim Kullandığım Yöntem Bu Çünkü Diğer Yöntem Gibi Zahmetli Değil. Acık Bırak Gerisi Kendiliğinden Geliyor.

 2.Öldürme Puanlı IDLE Server

Karşı Takımda Olan Oyuncuları Öldürerek Puan Kasıyorsunuz, El Sonu Hep Teröristler Kazanıyor. Kutu Atma Şansı Gene Mevcut Ama Afk Kalmak Yerine Haraketli Olup Adam Vurmanız Gerekiyor.

 

Bir Cevap Yaz
BU İCERİĞE TEPKİN NE OLDU?

Ephesus Hakkkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *