« Düğün Dernek 2: Sünnet

knight online logos

Knight Online 27 Ocak 2016 Tarihi’nde  Steam ‘de Yerine Aldı Ama Gelen Kullanıcı Yorumlarına Bakılırsa Şikâyetler Büyük, Oyun Normal Usko ‘da Olduğu Gibi Burada ‘da Sıkıntılar Yaşadığını Gösteriyor. Knight Online Nedense Sevilen Ama Hep Bir Sıkıntı İçin ‘de Kalan Oyun Oldu Yayıncıları Değişti , Serverler Birleşti , Koxperlere Karşı Alınan Önlemler Yetersiz Kaldı Bir Çok Sorun İle Karşılaşan Ben Dahil Gençlerimizin Bir Zamanlar Vazgeçilmezi Olan Knight Online Şu anlarda Steam Kullanıcıları İle de Aynı Sıkıntıları Yaşıyor.

Oyun Daha Global Gg Easy Lafını Daha Çok Duyabileceğiz 🙂 Oyuna Giremediğimiz İçin Test Edemedik, Ama Steam ‘deki Yorumlara Bakılırsa Vaat Edilenler Yerine Getirilmemiş Gibi Duruyor, Knight Online Steam Server’leri Şu anlık Beramus , Cypher , Adonis , Xigenon Olarak 4 Server. Cypher’E ilgi Büyük Oyunca Diğer Sunucular Ardından Açıldı.

İlgi Var Ama Steam Yorumları Ve de Kullanıcıların Memnuniyetsizlikleri Bir Çok Forum’da Yazılmış Çizilmiş, Oyuna Girebilsek Gerçekten Öğle Mi Değil Mi Bakacağız.

Steam Hesabınızla Giriş Yapabiliyorsunuz, Steam Bakiyeniz İle Power Up Store’den Alışveriş Yapma İmkanınız Mevcut, Otp Yerini Steam Guard ‘A Teslim Etti  Ve de Diğer Karakterleri Aktarmanız Mümkün Değil , Level Sınırı 80 İlerleyen Zamanlarda 83 Olabilir.

Knight Online Oyuncularının Gözünde Sadece Yeni Server Açmak ‘tan İbadet Olduğu Düşünülüyor , Oyun Aynı , Koxper’ler Aynı Sistem Aynı Adlar Farklı Gibi Bir İzlenim Algıladık , Oyuna Giremedik Pes Ettik Ve de Girmeyi Denemeyi Bıraktık.

Bazı Steam Kullanıcı Yorumları :

Yorum1 Yorum2 Yorum3

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yaz
BU İCERİĞE TEPKİN NE OLDU?

addy Hakkında

addy

Gereksizin Teki,Teknomanyak,Vatansever.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *