«

whatsapp

Whatsapp Uygulaması Facebook tarafından 19 milyar dolara Satın Alınmıştı.

Satın almanın Ardından Uygulama’nın Yeni Sahibi Facebook Artık Whatsapp Uygulamasını Tamamen Ücretsiz Hale Getirdi , Whatsapp Bilindiği Üzere 1 Yıllık Ücretsiz Kullanım Hakkınız Bitmesinin Ardından Kullanıcılarından Sembolik Bir Rakam Karşılığı Hizmet Veriyordu , Bunun Kullanıcı Kaybı Yarattığını Düşünen Facebook Ekibi , Whatsapp Uygulamasını Tamamen Ücretsiz Hale Getirdi.

Yani Artık Şu Mesajı 10 Kişiye Gönder Whatsapp Ücretsiz Üyelik Kazan Hurafesi’de Kesilir Muhatamelen 🙂

Whatsapp Facebook Tarafın’Dan Alınmasının Ardından Bir Çok Yenilik ve de Güncellemelerle Karşılaşmıştık Şayet Bu Sefer Atılan Adım Yeni Kullanıcı Kitlesi Oluşturmaya ve de Ücrettin Doğru Olmadığını Düşünen Kullanıcıları Tekrar Whatsapp Uygulamasını Kullanmaya Teşvik Amaclı Yapılmış Bir Adım.

900 milyondan fazla kullanıcısı Olan Uygulamanın İlerki Zamanlar’Da Uygulama’nın Ne Kadar Kullanıcı Getireceği ve de Ne Kadar Kar Ettirecegi Merak Konusu Çünkü  Tek Gelir Kaynağı Kullanıcıların Sembolik Ücreti Olan 0.99 Cent İdi.

Gelir Kaynakları Nasıl Olacak Veya Hangi Yollarla Gelir Elde Edecekleri , Sunucu Maliyetlerini Nasıl Karşılayacakları Merak Konusu Olurken Olan Gelişmelerin Bağzılarıda Şunlardı :

  1. Whatalert
  2. Whatsapp Web
  3. Sesli Arama
  4. Engelleme Modu
  5. Silinen mesajları gerigetirme

Gibi Başlıca Özellikleri Mevcut  Olarak Telefonlarımıza Güncellemeler İle Sunuldu.

 

Bir Cevap Yaz
BU İCERİĞE TEPKİN NE OLDU?

Seed Hakkkında

Seed

Mahlukatın Teki , Hayatın Bütün Sorunluları İle Boğuşan , Beleşci'nin Teki.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *